شرح خبر

News description

SetakSoft co.

دریافت مجوز فعالیت استارت آپ «بیمه سی» قدرت گرفته بر پایه سامانه ابری بیمه شرکت ستاک

استارت آپ بیمه سی طی مراسمی با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس بیمه مرکزی پروانه فعالیت کارگزاری برخط دریافت نمود.

شایان ذکر است استارت بیمه سی (Bimasi.ir) با سرمایه گذاری شرکت کارگزاری مستقیم برخط بیمه آینده نگر تبریز راه اندازی شده و تمام زیرساخت فناوری اطلاعات خود را از شرکت ستاک دریافت مینماید.

بیمه سی بر پایه سامانه ابری بیمه ستاک راه اندازی گردیده است. سامانه ابری بیمه، یک سامانه قدرتمند و یکپارچه فروش آنلاین میباشد که علاوه بر فروش آنلاین، امکان جستجو و مقایسه پیشنهادات و پکیج های بیمه ای بیمه گرها (شرکت های بیمه ای) مختلف را برای کاربران فراهم می نماید.

کارگزاران حقیقی و حقوقی بیمه در سطح کشور میتوانند با استفاده از این پلتفرم نسبت به اخذ مجوز کارگزاری برخط از بیمه مرکزی اقدام نمایند و همزمان با راه اندازی سیستم فروش آنلاین بیمه، درآمد و فروش کسب و کار خودشان را افزایش دهند. همچنین نمایندگان و بازاریان بیمه نیز میتوانند با راه اندازی وب سایت فروش بیمه از مزایای این سامانه بهره مند بشوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر این محصول به وب سایت bime.setaksoft.com مراجعه نموده و یا از طریق واتس اپ و تلگرام شرکت مشاوره رایگان دریافت نمایئد.

واتس اپ:  wa.me/989300774651

تلگرام:  t.me/setaksoftco

نویسنده: روابط عمومی شرکت ستاک | سه شنبه,20 بهمن ۹۹ ساعت ۱۲:۰۰