شرح خبر

News description

SetakSoft co.

دسته بندی اخبار و رویدادها

مشارکت ستاک در تشکیل نخستین کنسرسیوم شرکتهای دانش بنیان در تبریز

نخستین کنسرسیوم شرکت‌های دانش‌بنیان در تبریز با مشارکت ۷ مجموعه دانش‌بنیان و فناور فعال این شهر راه‌اندازی شده است

این مجموعه از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در تبریز برای رسیدن به هدف‌های بزرگ‌تر کاری و حرفه‌ای مانند توانایی ورود به پروژه‌های کلان و بین‌رشته‌ای، تأمین تجهیزات لازم برای اجرای پروژه‌ها، انتقال فناوری و شرکت در تأمین مالی پروژه‌های بزرگ اقدام به تشکیل کنسرسیوم " انتقال فناوری آینده " کرده‌اند.

رئیس هیأت مدیره این کنسرسیوم، هم‌افزایی بین شرکت‌های عضو کنسرسیوم به‌منظور تعالی شرکت‌ها، گسترش بازار و ورود به عرصه‌های جدید تولید و فناوری، گسترش همکاری با بنگاه‌های اقتصادی، واحدهای صنعتی و نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی برای ارتقای سطح فناوری، افزایش بهره‌وری، تأمین مالی پروژه‌ها و تأمین قطعات و تجهیزات موردنیاز صنایع کشور و کمک به راه‌اندازی خطوط تولید. از اهداف تشکیل این کنسرسیوم اعلام کرد.

عبدالرضا واعظی هیر افزود: ورود به پروژه‌های کلان ملی و بین‌رشته‌ای، ایجاد بستر مناسب برای انتقال فن‌آوری به کشور و بومی‌سازی آن با به‌کارگیری نیروی انسانی نخبه، حرفه‌ای و تحصیل‌کرده، توسعه بازار شرکت‌های عضو کنسرسیوم از طریق ورود به بازارهای جدید ملی و بین‌المللی، مطالعه و امکان‌سنجی و ورود به عرصه‌های تولید محصولات استراتژیک، مواد اولیه و قطعات و تجهیزات دارای فن‌آوری متوسط و بالا، تأمین مالی پروژه‌های هریک از اعضای کنسرسیوم با سرمایه‌گذاری شرکا از دیگر اهداف تشکیل کنسرسیوم مذکور است.

شرکت‌های دانش‌بنیان ویدا صنعت آکام، نیروبخش وطن، سپهر پرداز سینا، فناوران اطلاعات و ارتباطات ستاک، سبز فناوران آراد، نوآوران زیست گستر ارک و ره آب آذر محیط‌زیست اعضای این کنسرسیوم را تشکیل می‌دهند.

نویسنده: روابط عمومی شرکت ستاک | سه شنبه ,۲۰ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰
ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه - 8:30-17
پنجشنبه - 8:30-13:30